Bogata oferta w jednym miejscu

Strona internetowa

Centrum Designu Gdynia

Makieta

Prace rozpoczęliśmy od zebrania potrzeb i wymagań dotyczących powstającego serwisu. Na tej podstawie przygotowaliśmy makiety całej strony, które sprecyzowały oczekiwany układ, funkcjonalności i zobrazowały pomysły zarówno klienta, jak i nasze.

Zmienne tło

Tworząc projekt graficzny bardzo istotne było wyraźne wykorzystanie identyfikacji wizualnej, która została dostarczona nam przez klienta. Nawiązując do jej dynamicznego i zmiennego charakteru zastosowaliśmy w całym serwisie losowo wybierane tła. Za każdym wyświetleniem strony wygląda ona nieco inaczej!

Dynamiczny układ

Układ strony także oddaje dynamikę i żywy charakter organizacji. Administrator ma pełną dowolność w aranżacji strony głównej. Dysponuje on modułami o różnej wielkości i proporcjach, dzięki czemu layout może często się zmieniać i reagować na aktualne potrzeby.

Wyszukiwarka

Postawiliśmy na nietypowe i wyjątkowe rozwiązanie. Po kliknięciu w ikonkę wyszukiwarki cała strona przyciemnia się, a czytelnik dostaje do dyspozycji duże pole do wpisywania słów kluczowych.

Podstrony

Strona opisuje nie tylko organizowane przez Centrum Designu Gdynia wydarzenia, ale także stanowi zbiór jej cyklicznych projektów oraz bazę wiedzy z plikami do pobrania. Użytkownik znajdzie tu także informacje kontaktowe, materiały prasowe czy listę partnerów oraz organizacji wspierających.

Zakres prac

Analiza potrzeb
Projekt funkcjonalny
Projekt graficzny
Kodowanie HTML i CSS
System Zarządzania Treścią

Tworzymy różnicę - teraz.

Napisz do nas